Doprava ZDARMA při nákupu nad 1300 Kč

Náramek "Období změn"

Ag925
Značka: Mystory
570 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárkové balení
DÁRKOVÉ BALENÍ
Poštovné
DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1300 Kč
Vyrobeno s láskou
VYROBENO S LÁSKOU V ČR
Vyrobeno v chráněné dílně
VYROBENO V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Detailní popis produktu

Pečlivě zvolená kombinace krystalů vhodná pro podporu v období životních změn. Fasetované korálky labradoritu a onyxu navlečeny na černé šňůrce z hedvábí a ozdobeny pozlacenýmu korálky ze stříbra Ag925 vel.3mm.

Náramek má univerzální velikost a pomocí posuvného korálku se snadno přizpůsobí zápěstí o velikosti 14 - 20 cm.

Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii vaší představivosti tím, že přináší nové myšlenky.Labradorit potlačuje strach a nejistotu. Posiluje víru v sebe sama i v celý vesmír. Labradorit je užitečným průvodcem v době změn, je to kámen, jenž přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.

Onyx pomáhá v těžkých obdobích, vyhání smutek a zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Jde o mimořádně silný kámen, který nás spojuje s vnitřním a vnějším světem a tím zvyšuje naši odolnost. Černý onyx je silný ochranný kámen. Vytváří jakoby štít nad vaší myslí i tělem. Chrání před negativní energií a utišuje náš strach.

Náramky jsou vytvořeny z přírodního materiálu, a proto se od sebe hotové šperky mohou v detailech lehce lišit.

Vyrobeno s láskou v chráněné dílně v srdci Beskyd. 

Na výrobu tohoto šperku používáme přírodní materiály, proto se snažíme vrátit přírodě něco nazpět - prostřednictvím neziskové organizace Trees for the Future vysazujeme za každý prodaný produkt jeden strom.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: